Şirketimiz, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı irtibat bilgilerinizi sizlerden talep etmektedir.

Şirketimiz, sizler tarafından tarafımıza sunulan kişisel/tüzel verileri (ad ve soyad, şirket adı, e-posta, iş ve/veya özel adres ve telefon numarası vb.) üçüncü kişilere satmamakta, kiralamamakta ya da başka herhangi bir şekilde kullanmamaktadır.

Tarafımıza vermiş olduğunuz bilgilere sadece şirketimizin personelleri tarafından erişilebilmektedir. Şirketimiz, kişisel bilgiler içermeyen istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet vb.) müşteri memnuniyetini arttırmak için ve genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha fazla bilgi edinmek amacıyla kullanabilmekte ve iş ortaklarıyla paylaşabilmektedir.

Şirketimiz ile paylaşmış olduğunuz kişisel/tüzel bilgileriniz;

  • Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek
  • Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek
  • Satın aldığınız malları ya da ödüllerinizi teslim etmek
  • Ve size daha iyi bir hizmet vermek amacıyla kullanılacaktır.

Şirketimize vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz, ancak resmi makamlar tarafından bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince, resmi makamlara açıklama yapılmak zorunda kalındığı durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Şirketimiz, dilediği zaman bu gizlilik ilkesi sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve ziyaretçilerine web sayfamıza her giriş yaptığında bu gizlilik ilkesi sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.