Araç Takip Sistemi Fiyatları için oluşturduğumuz paketlerimizin hepsinde Turkcell M2M data hattı, Harita ve Yazılım dahildir.

Gps Fiyatları için hangi seçeneklerin size ve ihtiyaçlarınıza yönelik olduğunu daha iyi anlamak ve aklınızda soru işareti kalmadan gps takip sistemi kullanmak için telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

(0232)458 20 06

Hakkımızda

Her sektöre her ihtiyaca yönelik farklı çözümler sunmayı amaçlayan Horizont Araç Takip Filo Yönetim Sistemleri; Berlin merkezli Horizont firmasınının tecrübesi ve ortaklığı ile aynı hizmeti ve kaliteyi Türkiye de de ekonomik fiyatlara sunuyor. Almanya başta olmak üzere Avrupa 'da 15.000 araca hizmet veriyoruz.Türk ve Alman mühendislerinin işbirliği ile yenilikçi çağdaş yazılımlar üretiyoruz. Çok yakın bir gelecekte Türkiye'de de teknoloji alanında yenilikler sunarak araç takip başta olmak üzere bir çok yeniliği de sunmayı amaçlıyoruz. Türkiye'nin 81 iline de hizmet vermeyi planlayan Horizont Araç Takip Filo Yönetim Sistemleri olarak; gerek mühendislerimiz gerekse satış ve satış sonrası ekibimizle müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.Araç navigasyonu Android için navigasyon Dahili araç navigasyonu Kişi / nesne takibi İş makinaları / tekne / karavan vb takibi Lojistik Yönetimi Aksesuarlar Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Fiyatlarımız küçük işletmeler, büyük ve kurumsal şirketler içindir.
Daha Fazla Bilgi..


İletişime Geçin!
(0232) 339 60 03

Horizont Bilgisayar Yazılım Araç Takip Sistemleri Dış tic. Ltd. Şti.
1376 Sokak No: 3 /AF Boran Plaza Halkapınar Konak - İzmir